DORKEN

DORKEN

Kto stosuje nasze produkty, w dłuższej perspektywie zyskuje więcej.

Naszą obietnicę „DELTA® chroni mienie. Oszczędza energię. Stwarza komfort“ prosimy brać dosłownie. Bowiem stosując nasze rozwiązania systemowe od dachu po piwnice, osiąga się przekonujące rezultaty – na całym świecie. Spowodowane jest to wysoką jakością produktów „Made in Germany“, naszymi praktycznymi rozwiązaniami, możliwością dokładnego łączenia wyrobów i akcesoriów oraz faktem, że od samego początku oferujemy doskonały serwis.

Made in Germany – to dla nas coś więcej niż tylko znak jakości.

Państwa zyskiem jest również niezwykła niezawodność i trwałe bezpieczeństwo funkcjonowania dzięki innowacyjnym i wydajnym wyrobom produkowanym ze sprawdzoną jakością typową dla Dörken, która jest nieustannie weryfikowana i udoskonalana w naszych laboratoriach testujących. W ten sposób mogą Państwo polegać nie tylko na doskonałych materiałach. W Niemczech od ponad 50 lat są produkowane wysokojakościowe folie i membrany budowlane do zastosowań w piwnicach, na elewacjach i dachach. W głównej siedzibie w Herdecke oraz w Hagen – Vorhalle mieści się jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujących włókninę typu spunbond.   Na rynku europejskim jesteśmy liderem zarówno w zakresie produkcji folii i membran budowlanych, jak również w zakresie stosowania nowoczesnych technologii.

,,Nasze produkty z niejednego pieca chleb jadły.“

Wprowadzając kompletne rozwiązania dla dachu i piwnic, wyznaczamy w firmie Dörken stale nowe miary jakości. Firma Dörken GmbH & Co. KG oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Od ponad 50 lat prowadzona jest w Herdecke produkcja wysokiej jakości folii i membran budowlanych pod marką DELTA® do zastosowań na dachach, elewacjach i w piwnicach .

Rygorystyczne kontrole jakości – aby spełniać najwyższe wymagania.

Pierwszorzędne materiały, które na każdym etapie produkcji poddawane są stałej i surowej kontroli , gwarantują trwałe funkcjonowanie i długą żywotność naszych wyrobów. Jakość znaczy dla nas zadowolenie klientów i spełnienie ich oczekiwań z nawiązką. Obejmuje to także stałe weryfikowanie produktów i procedur, poddawanie ich w wątpliwość i udoskonalanie. Wszystko jest dobrze przemyślane, aż po najdrobniejszy szczegół. Te wymogi Dörken spełnia od ponad 120 lat, pozostając zawsze silnym partnerem handlowców, projektantów i wykonawców.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00