Rolety zewnętrzne VELUX

Rolety zewnętrzne VELUX

Nasza firma oferuje rolety zewnętrzne Velux, które pasują do okien tej samej firmy, montowanych na poddaszu. Sprzedawane przez nas rolety zapewniają ochronę, niezależnie od pory roku czy dnia. Redukują ciepło wpadające do pomieszczenia i poprawiają izolacyjność. Latem chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem, a zimą zatrzymują ciepłe powietrze wewnątrz. Dzięki nim możliwe jest całkowite zaciemnienie pokoju, co przydaje się szczególnie podczas słonecznych dni. Ponadto rolety wyciszają hałas powodowany opadami deszczu, bądź gradu oraz zabezpieczają szyby przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Roletami zewnętrznymi Velux można sterować zdalnie, co zwiększa komfort ich użytkowania. Wykonane są z trwałego lakierowanego aluminium. Zostały przetestowane w różnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu zapewniamy ich wytrzymałość i odporność na różne czynniki przez wiele lat. Są bardzo dobrze zintegrowane z dachem. Rolety przesuwają się w bocznych prowadnicach, które również są wykonane z lakierowanego aluminium, a następnie chowają się w kierunku górnej części okna. Zakup oryginalnych rolet Velux jest gwarancją jakości i nowoczesności.

Jak dopasować rolety zewnętrzne do okien dachowych?

Aby rolety zewnętrzne pasowały do okien dachowych, należy dokładnie dopasować ich rozmiar. W tym celu nie trzeba sprawdzać wymiarów okna. Wystarczy zapoznać się z informacjami zapisanymi na tabliczce znamionowej, która zazwyczaj znajduje się w prawym bądź lewym górnym rogu skrzydła okna. Informuje ona zarówno o typie okna, jak i jego rozmiarze. Dzięki tym informacjom możliwe jest dobranie idealnej rolety zewnętrznej do konkretnego okna dachowego. Nasz asortyment składa się z różnych rolet, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo odpowiednie produkty dla swoich potrzeb. Solidne wykonanie i atrakcyjne wzornictwo to nasz priorytet.

Wybierz sterowanie dla rolet zewnętrznych Velux

Rolety zewnętrzne Velux do okien dachowych sterowane mogą być na dwa sposoby: elektrycznie lub solarnie. Roleta elektryczna obsługiwana jest za pomocą pilota i do regulacji pozycji niezbędne jest podłączenie jej do instalacji elektrycznej. W przypadku montażu rolet do okien sterowanych elektrycznie zakup sterownika nie jest wymagany. W przeciwnym przypadku, do właściwego działania rolet sterowanych elektrycznie konieczny jest zakup odpowiedniego sterownika.

Alternatywną opcją do rolet elektrycznych są rolety solarne, zasilane dzięki energii słonecznej. Wyposażone są w akumulatory, które w pełni naładowane wystarczają na 600 cykli otwierania, także w pochmurne dni. Jest to konstrukcja niewymagająca okablowania, co sprawia, że montaż rolet solarnych Velux jest łatwy i szybki.

Sterowanie pilotem daje niesamowity komfort użytkownikom. Daje możliwość zmiany pozycji rolet z dowolnego miejsca w domu. Odsłonić można wszystkie rolety lub każdą z osobna. Wpuść światło do wnętrza za pomocą jednego przycisku.

Istnieje także opcja sterowania roletami za pomocą smartfonu. Wystarczy, że zakupisz odpowiedni sterownik, a obsługa rolet stanie się jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00