Producent Okno-Dach w Nowym Targu

Rolety zewnętrzne VELUX

Nasza firma oferuje rolety zewnętrzne Velux, które pasują do okien tej samej firmy montowanych na poddaszu. Sprzedawane przez nas rolety zapewniają ochronę, niezależnie od pory roku czy dnia. Redukują ciepło wpadające do pomieszczenia i poprawiają izolacyjność. Dzięki nim możliwe jest całkowite zaciemnienie pokoju, co przydaje się szczególnie podczas słonecznych dni. Ponadto rolety wyciszają hałas powodowany opadami deszczu bądź gradu.

Roletami zewnętrznymi Velux można sterować zdalnie, co zwiększa komfort ich użytkowania. Wykonane są z trwałego lakierowanego aluminium. Zostały przetestowane w różnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu zapewniamy ich wytrzymałość i odporność na różne czynniki przez wiele lat. Są bardzo dobrze zintegrowane z dachem. Rolety przesuwają się w bocznych prowadnicach, które również są wykonane z lakierowanego aluminium, a następnie rolety chowają się w kierunku górnej części okna.

Jak dopasować rolety zewnętrzne do okien dachowych?

Aby rolety zewnętrzne pasowały do okien dachowych, należy dokładnie dopasować ich rozmiar. W tym celu nie trzeba sprawdzać wymiarów okna. Wystarczy zapoznać się z informacjami zapisanymi na tabliczce znamionowej, która zazwyczaj znajduje się w prawym bądź lewym górnym rogu skrzydła okna. Informuje ona zarówno o typie okna, jak i jego rozmiarze. Dzięki tym informacjom możliwe jest dobranie idealnej rolety zewnętrznej do konkretnego okna dachowego. Nasz asortyment składa się z różnych rolet, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo odpowiednie produkty dla swoich potrzeb.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Telefon

+48 602 151 906
+48 606 815 145

E-mail

oknodach@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00