Producent Okno-Dach w Nowym Targu

O nas

Producent Okno-Dach w Nowym Targu

Jesteśmy oficjalnym importerem dachówki gontopodobnej z Nowej Zelandii oraz Belgii – TILCOR

Nasza firma, z siedzibą w Nowym Targu, zajmuje się importem panelowej blachodachówki z posypką kamienną z Nowej Zelandii i Belgii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży związanej z dachami oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak poważna jest decyzja o wyborze pokrycia dachowego, dlatego służymy Państwu profesjonalnym doradztwem z tego zakresu. Ponadto oferujemy fachowy i sprawny montaż, który odbywa się w krótkim czasie. Towar dostępny od ręki.

Pokrycie dachowe, jakim jest blachodachówka z posypką kamienną jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które budują nowy dom lub zamierzają wymienić stary dach. Jest gontopodobna, a jej matowa i porowata powierzchnia sprawia, ze dachy nie nagrzewają się latem, a zimą w czasie odwilży nie zsuwa się z nich śnieg, dodatkowo jest ognioodporna i gradoodporna. Blachodachówki idealnie komponują się ze stylową architekturą i stanowią świetne połączenie tradycji z nowoczesnością.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski

Producent Okno-Dach w Nowym Targu

WYRÓŻNIENIA


Jesteśmy oficjalnym i największym w EUROPIE importerem dachówki gontopodobnej z Nowej Zelandii – TILCOR o czym świadczą liczne wyróżnienia.
Rekomendują Nas także firmy takie jak Ruukki, Velux, Dörken i inne.


Partnerstwo

Producent Okno-Dach w Nowym Targu

Podziękowania dla Nas


Prasa o Nas


YouTube

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Telefon

+48 602 151 906
+48 606 815 145

E-mail

oknodach@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00