O nas

O nas

Jesteśmy oficjalnym importerem dachówki gontopodobnej z – TILCOR

Nasza firma, z siedzibą w Nowym Targu, zajmuje się importem panelowej blachodachówki z posypką kamienną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży związanej z dachami oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak poważna jest decyzja o wyborze pokrycia dachowego, dlatego służymy Państwu profesjonalnym doradztwem z tego zakresu. Ponadto oferujemy fachowy i sprawny montaż, który odbywa się w krótkim czasie. Towar dostępny od ręki.

Pokrycie dachowe, jakim jest blachodachówka z posypką kamienną jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które budują nowy dom lub zamierzają wymienić stary dach. Jest gontopodobna, a jej matowa i porowata powierzchnia sprawia, ze dachy nie nagrzewają się latem, a zimą w czasie odwilży nie zsuwa się z nich śnieg, dodatkowo jest ognioodporna i gradoodporna. Blachodachówki idealnie komponują się ze stylową architekturą i stanowią świetne połączenie tradycji z nowoczesnością.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski

okno_dach_certyfikat

WYRÓŻNIENIA


Jesteśmy oficjalnym i największym w EUROPIE importerem dachówki gontopodobnej – TILCOR o czym świadczą liczne wyróżnienia.
Rekomendują nas także firmy takie jak Ruukki, Velux, Dörken i inne.


Partnerstwo


Podziękowania dla nas


Prasa o nas


YouTube

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00