Producent Okno-Dach w Nowym Targu

Dachówki Tilcor

W ofercie firmy Okno-Dach znajdują się dachówki Tilcor. Podczas ich produkcji Tilcor używa aż 15 procedur kontrolnych. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości materiałów, a także zaproponowanie Klientom gwarancji na wiele lat, w zależności od warunków, w jakich będą się znajdowały dachówki. Dachówki Tilcor charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr, grad czy nawet pożar. Ponadto materiały nie ulegają uszkodzenia, gdy są wystawiane na działanie promieniowania UV. Z tego powodu produkty marki Tilcor są odpowiednie zarówno do średniej, jak i wysokiej klasy obiektów mieszkaniowych. Sprawdzają się również w obiektach komercyjnych.

Co znajduje się w ofercie marki Tilcor?

Produkty Tilcor w Polsce można znaleźć w pięciu profilach, które umożliwiają różne opcje kolorystyczne dachu. Są to profile:

  • Bond,
  • Classic,
  • Tudor,
  • Shake,
  • Royal.

Możemy się pochwalić bezpośrednim importem blachodachówki oraz blachy gontopodobnej Tilcor z Nowej Zelandii. Blaszane pokrycia dachowe są ekologiczne i estetyczne. Dachy Tilcor to doskonała propozycja nie tylko dla firm, ale również dla Klientów indywidualnych, do których również kierujemy naszą ofertę. Marka Tilcor to bez wątpienia lider w branży produkcji dachówek. Oferuje m.in. krycie dachu dachówkami ceramicznymi.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Telefon

+48 602 151 906
+48 606 815 145

E-mail

oknodach@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00