Pokrycia dachowe Ruukki

Pokrycia dachowe Ruukki

Wysokiej jakości dachy stalowe produkowane w Finlandii już od 50 lat to właśnie marka Ruukki. W naszej firmie znajdziesz pokrycia dachowe Ruukki w wielu kolorach i formach. Produkty tej marki cechują się najwyższą trwałością i doskonałym stylem. Konstrukcja blachy dachowej Ruukki charakteryzuje się wysoką szczelnością oraz łatwością w montażu. Wszystkie elementy są do siebie dopasowane, co pozwala na szybkie zakończenie prac na dachu, bez zbędnych poprawek i dodatkowych uszczelnień.

Stal pochodząca ze Skandynawii to bardzo wytrzymały i solidny materiał na pokrycia dachowe. Zachowuje swoje parametry, nawet pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Technologia zastosowana w produkcji pokryć dachowych firmy Ruukki pozwala zapewnić lekkość konstrukcji i prostotę w formowaniu, dzięki czemu pokrycie można dopasować, nawet do najbardziej skomplikowanego projektu.

Rodzaje pokryć dachowych Ruukki

Dachy stalowe marki Ruukki to znane połączenie funkcjonalności i wyglądu. Pokrycia stworzone ze skandynawskiej blachy są praktyczne, piękne i łatwe w utrzymaniu. Posiadamy szeroki wybór wzorów, profilów i kolorów pokryć dachowych Ruukki. Najpopularniejsze formy to:

  • blachodachówka modułowa,
  • blachodachówka cięta na wymiar,
  • blachodachówka płaska modułowa,
  • blachy na rąbek stojący,
  • blachy trapezowe.

Szeroki wybór sprawi, że każdy znajdzie u nas wymarzony dach dla swojego domu, niezależnie czy ma on mieć formę tradycyjną czy nawiązywać do stylu nowoczesnego.

Zalety pokryć dachowych Ruukki

Stalowe pokrycia dachowe Ruukki znane są z tego, że doskonale łączą atrakcyjną formę z funkcjonalnością. Dzięki temu są zarówno praktyczne, jak i piękne, a w dodatku łatwe w utrzymaniu. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego zawsze można liczyć na ich trwałość oraz niezawodność. Gwarancją jakości jest też przyznane im oznakowanie CE. Warto też zaznaczyć, że pokrycia dachowe Ruukki są przyjazne środowisku, gdyż stal ma do 60% mniejsze oddziaływanie na zmiany klimatyczne niż inne surowce.

Wybierając stalowe pokrycia dachowe można wiele zyskać. Materiał ten jest bowiem niezwykle trwały, a jednocześnie lekki. Wytrzymuje więc działanie warunków atmosferycznych przez wiele lat, a dzięki lekkości jej montaż jest szybki i prosty. Ponadto stal można łatwo formować, co pozwala uzyskać zgodne z projektem kształty i krawędzie dachu.

Jeśli więc jesteś zainteresowany zakupem pokryć dachowych Ruukki, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Przedstawimy szczegóły oferty i odpowiemy na wszystkie pytania.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00