Pokrycia dachowe Plannja

Pokrycia dachowe Plannja

Firma Plannja to wiodący skandynawski producent pokryć dachowych i niezbędnych akcesoriów. Wytrzymałe i stylowe produkty tej marki doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Pokrycia dachowe Plannja to piękne, trwałe i łatwe w utrzymaniu rozwiązania. Cechują się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu ochronią każdy budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Zaletą pokryć dachowych firmy Plannja jest lekka konstrukcja, która sprawdzi się doskonale podczas renowacji i wymiany ciężkich dachówek oraz w przypadku nowoczesnych projektów.

Blachodachówki Plannja to połączenie klasycznej formy z najwyższą jakością i dbałością o środowisko. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór form, materiałów i akcesoriów na pokrycia dachowe. Kolorystyka produktów zachowana jest w naturalnych barwach, dostosowanych do otoczenia, zgodnie z filozofią marki. Paleta barw jest szeroka i każdy znajdzie odpowiedni odcień blachy dopasowany do projektu wymarzonego domu.

Kompletne systemy produktów dachowych

Marka Plannja zapewnia kompletne systemy produktów dachowych, które są niezbędne do wykonania pokrycia dachowego dowolnego budynku. Wszystkie elementy znajdziesz w naszej ofercie. Idealne dopasowanie detali sprawi, że Twój dach będzie się doskonale prezentował i spełniał swoje zadanie, przy wydłużonym okresie żywotności. Cały system dopasowujemy do projektów i oczekiwań. Dzięki temu dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższą żywotnością. Aby zapewnić jednolity wygląd, w systemach pokryć dachowych Plannja zastosowany jest wspólny program kolorystyczny dla pokryć dachowych, systemów rynnowych i akcesoriów rynnowych. Produkty Plannja zostały zaprojektowane w taki sposób, by chronić Twój dom przed wiatrem, deszczem, słońcem i innymi czynnikami atmosferycznymi oraz ich skutkami. Gwarantują więc bezpieczeństwo i komfort domowników. Doskonale sprawdziły się w skandynawskim surowym klimacie, więc z pewnością świetnie sprawdzą się również w Polsce. Ponadto dzięki szerokiej gamie produktów z łatwością możesz dopasować je do stylu swojego domu, dzięki czemu budynek będzie wyglądał spójnie pod względem estetycznym.

Powłoki — idealne wykończenie blach dachowych

Producent Plannja oferuje dostosowanie powłoki, jaką pokryta jest blacha, do projektu i oczekiwań tak, aby zachować jak najwyższe parametry wytrzymałościowe.

W zależności od pokrycia możesz zyskać odporność na zarysowania i promieniowanie słoneczne. Dzięki zastosowaniu powłok poliestrowych pokrycie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jego pigment wysoce trwały. Wybierz odpowiednie rozwiązanie dla Twojego dachu. Powłoki dedykowane pokryciom dachowym Plannja mają 50-letnią gwarancję techniczną, a także 25-letnią gwarancję estetyczną. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przez długi czas Twój dach będzie nie tylko piękny, ale też trwały. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00