Producent Okno-Dach w Nowym Targu

Pokrycia dachowe Plannja

Pokrycia dachowe Plannja

Firma Plannja to wiodący skandynawski producent pokryć dachowych i niezbędnych akcesoriów. Wytrzymałe i stylowe produkty tej marki doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Pokrycia dachowe Plannja to piękne, trwałe i łatwe w utrzymaniu rozwiązania. Cechują się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu ochronią każdy budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Zaletą pokryć dachowych firmy Plannja jest lekka konstrukcja, która sprawdzi się doskonale podczas renowacji i wymiany ciężkich dachówek oraz w przypadku nowoczesnych projektów.

Blachodachówki Plannja to połączenie klasycznej formy z najwyższą jakością i dbałością o środowisko. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór form, materiałów i akcesoriów na pokrycia dachowe. Kolorystyka produktów zachowana jest w naturalnych barwach, dostosowanych do otoczenia, zgodnie z filozofią marki. Paleta barw jest szeroka i każdy znajdzie odpowiedni odcień blachy dopasowany do projektu wymarzonego domu.

Kompletne systemy produktów dachowych

Marka Plannja zapewnia kompletne systemy produktów dachowych, które są niezbędne do wykonania pokrycia dachowego dowolnego budynku. Wszystkie elementy znajdziesz w naszej ofercie. Idealne dopasowanie detali sprawi, że Twój dach będzie się doskonale prezentował i spełniał swoje zadanie, przy wydłużonym okresie żywotności. Cały system dopasowujemy do projektów i oczekiwań.

Powłoki — idealne wykończenie blach dachowych

Producent Plannja oferuje dostosowanie powłoki, jaką pokryta jest blacha, do projektu i oczekiwań tak, aby zachować jak najwyższe parametry wytrzymałościowe.

W zależności od pokrycia możesz zyskać odporność na zarysowania i promieniowanie słoneczne. Dzięki zastosowaniu powłok poliestrowych pokrycie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jego pigment wysoce trwały. Wybierz odpowiednie rozwiązanie dla Twojego dachu.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Telefon

+48 602 151 906
+48 606 815 145

E-mail

oknodach@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00