Producent Okno-Dach w Nowym Targu

Podbitka dachowa Soffit
Podbitki dachowe Soffit znajdujące się w naszej ofercie produkowane są przez firmę Ruukki Polska. Produkty pozwalają na estetyczne i praktyczne wykończenie dachu. Zapewniają nie tylko ładny wygląd, ale także trwałość pokrycia dachowego. Wykonane są z blachy stalowej, co sprawia, że nie trzeba ich regularnie konserwować. Podbitki przez długi czas zachowują swój wyjątkowy kolor.

Podbitki dachowe Soffit dostępne są w następujących kolorach:

  • ciemny orzech,
  • złoty dąb,
  • antracytowy,
  • grafitowy,
  • czarny,
  • czekoladowobrązowy,
  • biały.


Producent Okno-Dach w Nowym Targu

Dostępne odcienie pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynków. Idealnie komponują się z modnymi aktualnie kolorami, takimi jak ciemna zieleń, szarość czy granat. Oferujemy podbitki nie tylko w różnych kolorach, ale również z różnymi rodzajami wykończenia powłoki lakierniczej. Podbitki mogą stanowić imitację drewna, być matowe lub w połysku. Taka różnorodność pozwala na ich idealne dopasowanie do dachu. Podbitki dachowe Soffit można zamówić w wersji bez perforacji. Objęte są aż 10-letnią gwarancją, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że produkt będzie się sprawdzał przez wiele lat.

Po co montuje się podbitki dachowe?

Podbitki dachowe stanowią element wykończenia połaci dachowej. Widoczne są od spodu, dlatego warto zadbać o ich ładny wygląd. Produkt powinien pasować nie tylko do dachu, ale także do innych elementów domu. Podbitki dachowe ochraniają konstrukcję dachową przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady. Chronią również przed dużym nasłonecznieniem. Ponadto stanowią utrudnienie dla ptaków i różnych owadów, które chciałyby zbudować gniazdo między elementami dachu. Podbitki dachowe pełnią też funkcję izolacji, ponieważ ograniczają przedostawanie się powietrza do miejsca, gdzie dach styka się z murem. Produkty mogą służyć również do zamontowania oświetlenia.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Telefon

+48 602 151 906
+48 606 815 145

E-mail

oknodach@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00