RUUKKI dom

Twój dom to Twoja twierdza! Bądź pewien, że jest dobrze chroniony!.

Dach to nie tylko pokrycie dachowe. Dach to zbiór współpracujących ze sobą elementów, które jako komplet dają Ci pewność ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Nasza oferta to pokrycia dachowe czołowych europejskich producentów oraz wszystkie niezbędne do nich akcesoria. Oferujemy stalowe dachy marki Ruukki oraz Plannja. Dachy Ruukki: łatwy zakup, łatwy montaż oraz łatwe użytkowanie. Gwarancja 30, 40 i 50lat.

Dodatkowo, nasi eksperci przygotowując dla Ciebie ofertę wezmą pod uwagę takie elementy jak system rynnowy, obróbki dachowe, produkty bezpieczeństwa dachowego, membrany czy komponenty montażowe. Wszystkie te produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i tworzą kompletny, szczelny i funkcjonalny dach, którego możesz być pewien przez lata.

Dachy stalowe Ruukki projektowane są z myślą o trudnych warunkach klimatycznych. Dlatego wytrzymują lata zmiennej pogody, od letnich upałów i jesiennych deszczy po mroźne zimy.

Stalowe dachy Ruukki cechują się estetycznym wyglądem i ponadczasowym wzornictwem, dzięki czemu Twój dom będzie jeszcze bardziej wartościowy.

Sprawdź proponowane przez nas produkty i rozwiązania z naszej oferty, i skontaktuj się z nami w celu odpowiedniego ich doboru.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00