fbpx

Czym charakteryzuje się blachodachówka Tilcor?

rodzaj blachodachówki

Czym charakteryzuje się blachodachówka Tilcor?

Tilcor to marka blachodachówek warta poznania ze względu na swe unikalne właściwości. Główne produkty firmy ROSSROOF GROUP marki Tilcor to blachodachówki z posypką ceramiczną i mineralną. Czym się one charakteryzują? Są przede wszystkim niezwykle trwałe, a ich solidność wcale nie przeczy ich estetyczności, a wręcz przeciwnie – zwiększa ją. Tak więc blachodachówka Tilcor to niejako dwie korzyści w jednym produkcie – i wysokiej jakości ochrona dachu przed czynnikami atmosferycznymi (deszczem, śniegiem, gradem), i prawdziwa ozdoba domu.

Ważną zaletą blachodachówek z posypką, które ma w swojej ofercie firma Tilcor, jest także ich uniwersalność, ponieważ można je zastosować właściwie do każdego rodzaju domu – zarówno nowszego, jak i starszego, wzniesionego w nowoczesnym a rchitektonicznie stylu oraz utrzymanego w klasycznej formie. Blachodachówki Tilcor za sprawą charakterystycznego kształtu przypominającego nieco typ pokrycia występujący na Podhalu będą się sprawdzały zwłaszcza w konstrukcjach, które znamy z krajobrazów górskich.

Specyfika blachodachówek Tilcor

Omawiając właściwości blachodachówek Tilcor, należy podkreślić, że ich montaż nie nastręcza większych trudności. Każdy dekarz sprawnie sobie poradzi z ich właściwym ułożeniem zapewniającym na lata trwałe i solidne pokrycie dachu. Jednak o wiele bardziej skompilowany może być wybór tego jedynego modelu, gdyż firma Tilcor oferuje swoje wiodące produkty w przebogatej gamie wzorów oraz kolorów.

Kiedy opisujemy blachodachówki Tilcor, musimy wyjaśnić jeszcze jedną kwestię. Co oznacza właściwie określenie„posypka”, w którą wyposażona jest blacha? Odpowiadamy, że jest to po prostu jedna z warstw, z których składa się nasz produkt. Oprócz powłoki akrylowej i blachy stalowej w blachodachówkach Tilcor występuje właśnie warstwa posypki. Tworzą ją posypka ceramiczna i naturalna posypka mineralna. Taka budowa blachodachówki ma na celu zapewnienie najwyższą możliwą solidność towaru. Wytwarzane w Nowej Zelandii blachodachówki Tilcor to jedyne dostępne na rynku produkty o tak wysokiej jakości.

Udostępnij:

Comments are closed.

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Telefon

+48 602 151 906
+48 606 815 145

E-mail

oknodach@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 14:00