Czym charakteryzuje się blachodachówka Tilcor?

rodzaj blachodachówki

Tilcor to marka blachodachówek warta poznania ze względu na swe unikalne właściwości. Główne produkty firmy ROSSROOF GROUP marki Tilcor to blachodachówki z posypką ceramiczną i mineralną. Czym się one charakteryzują? Są przede wszystkim niezwykle trwałe, a ich solidność wcale nie przeczy ich estetyczności, a wręcz przeciwnie – zwiększa ją. Tak więc blachodachówka Tilcor to niejako dwie korzyści w jednym produkcie – i wysokiej jakości ochrona dachu przed czynnikami atmosferycznymi (deszczem, śniegiem, gradem), i prawdziwa ozdoba domu.

Ważną zaletą blachodachówek z posypką, które ma w swojej ofercie firma Tilcor, jest także ich uniwersalność, ponieważ można je zastosować właściwie do każdego rodzaju domu – zarówno nowszego, jak i starszego, wzniesionego w nowoczesnym a rchitektonicznie stylu oraz utrzymanego w klasycznej formie. Blachodachówki Tilcor za sprawą charakterystycznego kształtu przypominającego nieco typ pokrycia występujący na Podhalu będą się sprawdzały zwłaszcza w konstrukcjach, które znamy z krajobrazów górskich.

Specyfika blachodachówek Tilcor

Omawiając właściwości blachodachówek Tilcor, należy podkreślić, że ich montaż nie nastręcza większych trudności. Każdy dekarz sprawnie sobie poradzi z ich właściwym ułożeniem zapewniającym na lata trwałe i solidne pokrycie dachu. Jednak o wiele bardziej skompilowany może być wybór tego jedynego modelu, gdyż firma Tilcor oferuje swoje wiodące produkty w przebogatej gamie wzorów oraz kolorów.

Kiedy opisujemy blachodachówki Tilcor, musimy wyjaśnić jeszcze jedną kwestię. Co oznacza właściwie określenie„posypka”, w którą wyposażona jest blacha? Odpowiadamy, że jest to po prostu jedna z warstw, z których składa się nasz produkt. Oprócz powłoki akrylowej i blachy stalowej w blachodachówkach Tilcor występuje właśnie warstwa posypki. Tworzą ją posypka ceramiczna i naturalna posypka mineralna. Taka budowa blachodachówki ma na celu zapewnienie najwyższą możliwą solidność towaru. Wytwarzane w Nowej Zelandii blachodachówki Tilcor to jedyne dostępne na rynku produkty o tak wysokiej jakości.

Share:

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00