Charakterystyka blachodachówki z posypką kamienną Tilcor

blachodachówka

Blachodachówka z posypką kamienną to jeden z najpopularniejszych rodzajów pokryć dachowych w rejonach górskich. Jest często wybierana ze względu na wiele zalet, takich jak stosunkowo niska cena, bardzo wysoka wytrzymałość i niewielka waga, która przekłada się na możliwość wykorzystania jej przy niemal każdej konstrukcji. Jest to również materiał łatwy w dostosowaniu do dachów o różnych kształtach, prezentuje się bardzo estetycznie, jest niezwykle trwały, odporny na różnorodne warunki atmosferyczne, a montaż wykonanego z niego pokrycia jest stosunkowo prosty i nie zajmuje wiele czasu.

Zalety blachodachówki z posypką kamienną Tilcor 

Tilcor to doświadczony producent pokryć dachowych, który specjalizuje się w produkcji stalowych dachówek z posypką kamienną. Marka ta jest obecna na całym globie, jednak pochodzi z Nowej Zelandii. W tworzeniu swoich produktów korzysta więc z naturalnych bogactw tego niezwykłego regionu, używając tamtejszej stali, a także posypki z wysokiej jakości kamienia, który powstał wiele milionów lat temu w wyniku aktywności wulkanicznej na tych przepięknych wyspach. Dla klienta przekłada się to przede wszystkim na bardzo dużą wytrzymałość wytwarzanych blachodachówek oraz ich niezwykłą trwałość, gwarantującą niezmienną jakość przez wiele, wiele lat. 

Dachówki Tilcor Shake z wykończeniem o wyglądzie naturalnego gontu drewnianego przypominają tradycyjne gonty amerykańskie typu „shake”, tak popularne również na polskim Podhalu. Unikalny profil o głębokim przetłoczeniu tworzy wyraźny kontrast wynikający z głębokich linii cienia. Dachówki Tilcor Shake, poza tym, że cieszą oko swym pięknym wyglądem, posiadają też wszystkie ważne zalety dachówek stalowych pokrytych posypką mineralną: wyjątkową odporność na warunki atmosferyczne i działanie ognia, a także wieloletnią trwałość. Tilcor Shake są dostępne w szerokiej gamie kolorów do wyboru – od głębokiej czerni węgla drzewnego (charcoal) do ziemistego brązu i zieleni, a także w mieszanych barwach wielosezonowego gontu.

Share:

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00