Ruukki to nowoczesne pokrycie Twojego domu

Czy Ruukki jest firmą w której znajdę coś dla siebie?

Nie jedna osoba zadaje sobie to pytanie – chcielibyśmy poruszyć tę kwestię oraz wiele innych związanych z pokryciami dachowymi i autorskimi rozwiązaniami firmy ruukki.
Ponieważ dzięki ruukki możemy zaopatrzyć się nie tylko w pokrycia dachowe, ale także w rynny (Siba) w tym także najnowsze rozwiązanie – system rynny ukrytej Siba Modern.

Ale od początku… jak wiadomo dach odgrywa ogromną rolę w wyglądzie zewnętrznym domu. W ofercie dachów Ruukki znajdziemy idealną opcję dla swojego nowego domu.
Dodatkowo będziemy cieszyć się jakością i trwałością swojego dachu przez długie lata. Gdyż ruukki oferuje nam pokrycia w kilku klasach jakości, są to:

  • Ruukki 20
  • Ruukki 30
  • Ruukki 40
  • Ruukki 50 PLUS

Klasa jakości produktu określa okres jego gwarancji technicznej. Klasa jakości Ruukki to gwarancja jakości – obietnica, której możesz zaufać.

GreenCoat

Ruukki w wielu produktach stosuje stal powlekaną organicznymi powłokami GreenCoat®. Część z tych powłok wykorzystuje opatentowaną technologię BT (Bio-based technology), w której znaczna część tradycyjnych związków ropopochodnych zastąpiona została szwedzkim olejem rzepakowym. Produkty GreenCoat® cechują się dużą odpornością na korozję, promieniowanie UV i zarysowania. Stanowią lekki materiał, łatwy w obróbce nawet w temperaturze do -15°C.

Słynna precyzja wykonania

Dachy Rukki słyną z precyzji wykonania, dzięki czemu wszystkie oferowane elementy są idealnie do siebie dopasowane. Łatwy montaż i kompatybilność produktów czynią Ruukki dobrym wyborem dla każdego projektu dachowego. Jeśli budujesz praktyczny dom, upewnij się, że będzie miał dach z gwarancją Ruukki.

Lekka, mocna i piękna

Stal to trwały i niezawodny materiał dachowy, który przez wiele lat wytrzymuje działanie warunków atmosferycznych. Jest lekka, dzięki czemu jej montaż jest szybki i prosty. Stal można też łatwo formować, by uzyskać zgodne z projektem kształty i krawędzie dachu. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć kilku wybranych modeli blach.

Podsumujmy

Ruukki produkuje dachy w Finlandii od ponad 50 lat. Nieustannie rozwijająć swoje produkty i usługi, by zapewnić Waszym domom najlepszą możliwą jakość.
Wszystkie produkty są wyjątkowo trwałe, niezawodne i posiadają oznakowanie CE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dachów Ruukki: tutaj,
jak i również na stronę Ruukki polska.

Share:

Nowy Targ

ul. Kolejowa 61

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00